Europa > Frankrijk > Centre > Indre et Loire > Amboise > Hôtel Le Blason

Informatie over bezwaar Hôtel Le Blason

Welkom op Hôtel Le Blason op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Hôtel Le Blason, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Hôtel Le Blason, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Hôtel Le Blason, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Hôtel Le Blason

Hôtel Le Blason: Accommodatie in hotels Amboise - HotelsHôtel Le Blason: Accommodatie in hotels Amboise - HotelsHôtel Le Blason: Accommodatie in hotels Amboise - HotelsHôtel Le Blason: Accommodatie in hotels Amboise - HotelsHôtel Le Blason: Accommodatie in hotels Amboise - HotelsHôtel Le Blason: Accommodatie in hotels Amboise - HotelsHôtel Le Blason: Accommodatie in hotels Amboise - HotelsHôtel Le Blason: Accommodatie in hotels Amboise - HotelsHôtel Le Blason: Accommodatie in hotels Amboise - HotelsHôtel Le Blason: Accommodatie in hotels Amboise - HotelsHôtel Le Blason: Accommodatie in hotels Amboise - HotelsHôtel Le Blason: Accommodatie in hotels Amboise - HotelsHôtel Le Blason: Accommodatie in hotels Amboise - HotelsHôtel Le Blason: Accommodatie in hotels Amboise - HotelsHôtel Le Blason: Accommodatie in hotels Amboise - HotelsHôtel Le Blason: Accommodatie in hotels Amboise - HotelsHôtel Le Blason: Accommodatie in hotels Amboise - Hotels
Naam:  Hôtel Le Blason
Straat:  11 Place Richelieu
Stad:  37400 Amboise
Wijk:  Indre et Loire
Regio:  Centre
Staat:  Frankrijk
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
68 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endefresptitrutrnlarzh

Korte Beschrijving

Hôtel Le Blason is gevestigd in een 15e-eeuws huis in het centrum van Amboise, en biedt een 24-uursreceptie en een terras. Het hotel ligt op slechts 15 minuten rijden van Chenonceau en Chaumont, en vormt dus een perfecte uitvalsbasis om het Loiredal te verkennen. De traditioneel ingerichte kamers zijn allemaal voorzien van een flatscreen-tv, gratis WiFi en een bureau. In de eigen badkamer is een föhn aanwezig. Er wordt elke ochtend een continentaal ontbijt geserveerd met versgebakken brood, zoete deegwaren, yoghurt, kaas en sap. Vanaf het hotel wandelt u in 5 minuten naar de plaatselijke restaurants, waar u kunt genieten van de Franse keuken. Het hotel bevindt zich op slechts 4 minuten lopen van het Kasteel van Amboise, en op 10 minuten lopen van het Leonardo da Vinci Museum in zijn voormalige huis. Er is privéparkeergelegenheid in de buurt van het hotel.


Belangrijke informatie

Houd er rekening mee dat huisdieren niet alleen in het hotel mogen worden achtergelaten.

 
 
facebook g+ twitter